Anlayışımız

Kusursuz bir dünya!

The Living Edition, mükemmeliyeti hedef alan hizmet anlayışıyla siz konuklarına kusursuz bir konaklama deneyimi yaşatma iddiasında.

The Living Edition, İstanbul’un merkezinde yapımı devam eden 2 rezidans/otel ile birlikte toplam 4 rezidans/otelinde yer alan onlarca süit dairelerinde konforun her türünü sunar. Konaklamalarınızda kendinizi evinizdeki kadar rahat hisseder, en lüks otel konforunu doyasıya yaşarsınız.

The Living Edition dünyası konaklamayı sınırsız yaşam aktiviteleriyle zenginleştirir. Dünyanın en özel mutfaklarından en güzel seçimlerle yeme içme kültürünün tadına varırsınız. The Living Edition restoranları konuklarına istisnasız bir gurme hizmeti verir.

Hızla akan zamanı durduran bir dünyada rahatlamanın ve gevşemenin derinliğini The Living Edition SPA ile yaşarsınız. Dünya masajları, Türk hamamı, sauna, yüzme havuzları, özel terapiler alanında tecrübeli uzmanlar tarafından sunulur.

The Living Edition dünyası hayatın mükemmelleştirilmiş bir örneğidir. Çok yönlü ve çok alternatifli hizmetler bütününü siz konukları için şekillendirir. Bu dünyada eğlence de sınırların ötesinde bir mutluluk sunar.

The Living Edition kalitesi ve kusursuzluğu unutulmaz günlerinize masalsı bir ambiyansla renk katar.