Konaklama

EVE GELİN

Eve hoş geldiniz. Hem siz hem de sevdikleriniz için mükemmel bir tasarım dünyasına açılan kapının anahtarını size teslim edelim. Güvenli ve tarz sahibi bir konfor sunan merkezi konumlu dairelerden her biri, The Living Edition kalitesiyle yerel hayattan ilham alan özellikleri bir arada sunuyor. İster bir gün ister bir ay konaklayın, buranın yerlisi gibi hissedeceksiniz.

İSTANBUL’DAKI EVINIZ: GÖRKEMLI TASARIMIYLA LÜKS DAIRENIZ

The Living Edition’ın yenilikçi tasarımı kelimenin tam anlamıyla son noktadır. Akıllı ev sistemleri, kablosuz internet bağlantısı ve en yeni elektronik özellikler… Toprak tonların ahenginden özel tasarlanmış ışıklandırma sistemi… Kusursuz bir konfor sunmak üzere kullanımınıza sunulan lüks eşyalar… Kısacası nefes kesici olmanın ötesinde daireniz; size rahat bir yaşam alanı sunmak için, en küçük ayrıntı bile düşünülerek tasarlandı. Buna ek olarak İstanbul’un eşsiz kültürel silüetinin tadını çıkarmanız için merkezi bir yerde sizi bekliyor.

KENDİ SÜİTİNİZDE THE LIVING EDITION HİZMETİ

Boğaz’ın Avrupa yakasında, İstanbul’un merkezinde… Kendi delüks dairenizde The Living Edition hizmetin keyfine varın. Stüdyo tipinden iki yatak odalıya, özel tasarımlı süitlerden dilediğinizi seçin. Görkemli oturma odaları, en üst sınıf mutfaklar ve muhteşem banyolar. Üstelik arkanızda kimseyi bırakmadan: Çünkü çocuklara özel hizmetlerimiz, tam ailelere göre. İstanbul’da kısa ve uzun dönemli konaklamalarınız için geleceğin lüks daireleri sizi bekliyor. Sizi The Living Edition ayrıcalığıyla buluşturmaktan mutluluk duyacağız.

KISA YADA UZUN SÜRELİ KİRALAMA İŞLEMLERİ İÇİN MERKEZİ KONUMLU GÜVENLİ VE TARZ SAHİBİ BİR KONFOR

The Living Edition, şu an hizmet veren 2 rezidans/oteli ve yapımı devam eden 2 rezidans/oteliyle lüks bir yaşam ve konaklamanın uzmanlığını sunar. Geniş seçenekler, standart odalardan özel design hazırlanan mükemmel King suitlere kadar uzanan alternatifleri ile etkileyici bir hayal dünyasını önünüze serer. Tüm oda, süit ve dairelerinde konforun ayrıcalığını sunan The Living Edition, en kaliteli malzemeler ve mükemmelliği hedef alan hizmet anlayışıyla lüksü standartlaştırır. The Living Edition dünyasında yaşam, beş yıldızlı hizmet ve lüksün üzerine yapılan estetik bir sanat eseri gibidir.The Living Edition’da konukları seçim yapabilmenin özgürlüğünü ve keyfini doyasıya yaşar…